Nabízené služby

Vyhlazení vrásek na čele

Na čele se vytváří podélné vrásky i těm, kteří se nemračí často. Mnozí pacienti také přichází s vráskami v oblasti mezi obočím – glabelou. Tyto vrásky redukujeme aplikací různých přípravků. Následně můžeme o pružnost pleti na čele pečovat aplikací aktivních látek přímo do kůže. Ošetření čela je vhodné podstoupit i jako prevenci vytvoření vrásek.  V takovém případě zamezíme vytvoření hlubokých rýh v kůži.

Vyhlazení vějířků kolem očí

Od smíchu se s věkem vytvářejí vějířky kolem očí. Někomu sluší, u někoho prozrazují věk, a proto je důležitá péče o tuto oblast. Nabízíme zmírnění vrásek okolo očí i jemnou mezoterapií s aplikací výživných látek a vitaminových komplexů. Ošetření je vhodné také jako prevence vytvoření vrásek.

Zpevnění kontur tváře

Tato metoda je určena pro těžké nebo povislé tváře. Malou aplikaci účinných látek na přesně vymezených míst můžeme tuto situaci ovlivnit.

Redukce vrásek na krku

Nesmíme zapomínat na péči o kůži na krku. Kombinací různých metod můžeme zlepšit tonus pleti a redukovat vrásky. 

Redukce vrásek dekoltu

Drobné nebo větší vrásky v dekoltu mohou prozradit váš skutečný věk. Kůže zde je jemná, hodně namáhaná a citlivá na vytváření vrásek. Na redukci těchto vrásek nabízíme kombinaci několika ošetření.

Redukce nosoretních vrásek

Jedná se o redukci vrásek, které se vytváří od nosu ke koutkům úst. Tento zákrok se provádí pomocí injekční aplikace výplňových materiálů. Jedná se o velmi oblíbený zákrok. Oblast není citlivá, zákrok je nebolestivý a efekt omlazení je velký. Tento zákrok doporučujeme i v případě jemných vrásek, jako velmi účinnou prevenci vytvoření hlubokých rýh.

Odstranění vrásek nad horním rtem

Tento problém trápí některé starší dámy a kuřačky. Vzhledově vrásky nad horním rtem zbytečně přidávají roky.  Pomocí injekční výplně vrásky zjemníme.

Zvednutí koutků úst

Koutky otočené směrem dolů vytváří smutný výraz. Padání koutků omezme aplikací výplně.  

Remodelace obličeje

Jedná se o komplexní ošetření, které může zahrnovat i několik návštěv. Během těchto návštěv bude lékař pracovat na pozvednutí nebo vyplnění oblastí obličeje, které ztratily objem nebo věkem poklesly.

Zvětšení rtů

Zvětšení rtů se provádí certifikovanými materiály, jejichž výrobci zaručují, že nezpůsobují alergii ani komplikace.  Můžeme vybírat z krátkodobých nebo dlouhodobých materiálů. Důležitá je předchozí konzultace a představa zákaznice o velikosti a tvaru rtů. Při tomto ošetření používáme účinné lokální znecitlivění.

Omlazení rtů

Pokud mají vaše rty jemné vrásky, můžeme je oživit pomocí kyseliny hyaluronové a zpevnit jejich objem.

Zpevnění kontur rtů

Kontury rtů jsou někdy neostré a ochablé. Tento problém lze snadno upravit zpevněním kontury rtů injekční výplní, aniž by se zvětšil objem rtů.

Řešení asymetrie rtů

Asymetrie vrozené i získané můžeme řešit pomocí injekčních výplní.

Antigravitační terapie

Účinek antigravitační terapie je založen na unikátních vlastnostech materiálu Revanesse. Jedná se o bezpečný výplňový gel na přidání objemu, především zvětšení lícních kostí a výplně tmavých kruhů pod očima. Umožňuje vytvořit kožní základ z kolagenových vláken, který zajišťuje fixaci měkkých tkání a má liftigový efekt. Tento materiál se aplikuje speciální kanylou, která snižuje invazivní aspekt injekce.

Zvýraznění lícních kostí

Aplikací materiálu Revanesse můžeme modelovat velikost a tvar lícních kostí a také zabránit poklesu tváří.

Odstranění tmavých kruhů pod očima

Unikátní složení materiálu Revanesse a aplikace pomocí kanyly umožňuje ošetřit i tuto velmi citlivou oblast.

Redukce jizev

Nové materiály umožňují ovlivnit průběh hojení jizev. Převážně ošetřujeme drobné jizvy na obličeji. Doporučujeme začít s ošetřením co nejdříve. 

Redukce pigmentových skvrn

Aplikací aktivních látek přímo do kůže můžeme ovlivnit velikost a intenzitu pigmentových skvrn.  Převážně ošetřujeme pigmentové skvrny na obličeji, ale také na krku, dekoltu a rukou. Toto ošetření doporučujeme provádět v zimních měsících, kdy se méně vystavujeme slunečnímu záření.

Podpora regenerace pleti

Aplikace speciálních aminokyselin, vitaminů koenzymů a další látek aktivuje reparační procesy kůže, podnítí tvorbu kolagenu a nových buněk.

Hydratace pleti

Pomocí mezoterapie aplikujeme výživná a hydratující séra a vitaminové koktejly na bázi kyseliny hyaluronové. Docílíme snížení povadlosti a ochablosti pleti a můžeme zlepšit barevný kolorit kůže.

Posílení celistvosti kůže

Mezoterapie s užitím speciálních látek podpoří zpevnění, posílení pružnosti a jednotnosti pleti. Dojde k posílení kožních epidermálních spojení zlepšení buněčných funkcí a stimulace regeneračních procesů.

Podpora růstu vlasů

Mezoterapie, při které se aplikují peptidy mědi, a další specifické látky zesiluje tloušťku vlasů a dodává potřebné nutriční doplňky pro kořínky vlasů.